.

SKANSKA Residential Development wybiera SEC Newgate CEE

dodano: 
23.03.2023
komentarzy: 
0

SKANSKA Residential Development Poland rozstrzygnęła przetarg na roczną obsługę w zakresie public relations. Spółka mieszkaniowa do współpracy wybrała SEC Newgate CEE, o czym agencja poinformowała w marcu 2023 roku.

Agencja odpowiada m.in. za strategiczny konsulting oraz zarządzanie i prowadzenie projektów komunikacyjnych firmy.

Do zadań SEC Newgate CEE należy prowadzenie biura prasowego oraz budowanie relacji z mediami w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji nowych inwestycji SKANSKA Residential Development Poland.

W ramach współpracy agencja odpowiada również za tworzenie treści specjalnych, takich jak materiały na blog mieszkaj.skanska.pl oraz podcast „Miasta Szczęśliwe”. Agencja wspiera też klienta w aktywnościach CSR, obecności na konferencjach i wydarzeniach branżowych. W zakresie zadań SEC Newgate CEE jest również doradztwo w zakresie ESG.

Z ramienia agencji za projekt odpowiadają Katarzyna Tyska, Account Director, Radosław Milczarek, Account Manager, oraz Ewa Grabek, Junior Account Manager. Doradztwem ESG zajmują się z kolei Agnieszka Oleksyn-Wajda, Affiliate Partner, oraz Krzysztof Kępa, Senior Advisor. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin