Sławomir Jastrzębowski odszedł z agencji R4S

dodano: 
16.04.2021
komentarzy: 
0

W kwietniu 2021 roku Sławomir Jastrzębowski, po trzech latach pracy, rozstał się z R4S Consulting i zapowiedział powrót do pracy w mediach. Był jednym z partnerów agencji. O decyzji poinformował rówież na Twitterze.

Źródło: twitter.com/sjastrzebowski

„To była wspaniała przygoda, która nauczyła mnie wiele” – mówi Sławomir Jastrzębowski. „Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom R4S za te lata oraz klientom, z którymi miałem przyjemność pracować. W głębi ducha pozostałem jednak dziennikarzem i postanowiłem wrócić do biznesu medialnego, który znam najlepiej. Wkrótce poinformuję szczegółowo o moich planach” – tłumaczy.

„Bardzo dziękujemy Sławkowi za te trzy lata. W tym czasie R4S rozrósł się i nabrał nowej dynamiki. W dużej mierze dzięki jego zaangażowaniu, profesjonalizmowi i znajomości rynku mediów” – komentuje Mariusz Sokołowski, partner R4S.

Przed dołączeniem do R4S Jastrzębowski pełnił m.in. funkcję redaktora naczelnego dziennika Super Express, wcześniej był także szefem działu śledczego Dziennika Łódzkiego czy zastępcą redaktora naczelnego Faktu. (kd)

Źródło:

Zdjęcie główne: youtube.com/Telewizja Republika
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin