.

Snapchat stworzył nowe narzędzie, które ułatwi tworzenie reklam

dodano: 
02.08.2019
komentarzy: 
0

Snapchat ogłosił, że stworzył narzędzie „Instant Create”, które ułatwi tworzenie reklam – informuje wersm.com. Nowa funkcja dostępna jest w Menedżerze reklam. Czytamy, że ma ona pomóc małym firmom w rozpoczęciu korzystania ze Snapchata w celach promocyjnych.

Jak podaje źródło, aby skorzystać z narzędzia, reklamodawcy muszą założyć konto reklamowe, wybrać cel kampanii (może to być zwiększenie liczby odsłon na stronie, pobrań aplikacji lub jej odwiedzin), podać adres strony internetowej firmy i określić grupę docelową, do której targetowana ma być reklama.

Czytamy, że nadal dostępne jest również narzędzie „Advanced Create”, które pozwala na tworzenie rozbudowanych kampanii z wieloma zestawami reklam. „Instant Create” jest opcją prostszą (reklamę będzie tworzyć się w trzech krokach), ale również bardziej ograniczoną, ponieważ za jej pomocą można wykreować jedynie reklamy w formacie Snap Ads – dodaje wersm.com.

Źródło zwraca uwagę, że „Instant Create” oferuje jednak wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość wprowadzenia adresu strony, z której bezpośrednio można ściągnąć potrzebne zdjęcia. Czytamy, że dostępne jest także dopasowanie kampanii do niektórych z najpopularniejszych szablonów Snapchata, co pozwoli reklamodawcom stworzyć reklamę, nawet gdy nie mają zaawansowanych narzędzi projektowych.

„Instant Create” dostępne jest już dla wszystkich reklamodawców. (ak)

Źródło:

wersm.com, Snapchat Introduces ‘Instant Create’ Tool That Lets Advertisers Create Ads In Just Three Steps, George Carey-Simos, 01.08.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin