.

 

Social media: lepiej zostaw to agencji

dodano: 
01.09.2010
komentarzy: 
0

Nieaktualizowany profil w portalu społecznościowym bardziej firmie szkodzi niż pomaga – czytamy w Rzeczpospolitej w dodatku Dobra Firma.

„Jeżeli nie znamy się na tym, lepiej zwrócić się o pomoc do agencji” – o nie zawsze udanych próbach zaistnienia firm w serwisach społecznościowych mówi Paweł Suchocki, dyrektor zarządzający w agencji Buzz Media. Jak zauważa natomiast Katarzyna Fabjaniak z On Board Public Relations, „wejście w social media stanowi deklarację zaangażowania.”

Według Fabjaniak potrzebne jest stałe moderowanie profilu i nawiązywanie interakcji z uczestnikami. A ciągłe śledzenie tego, co się dzieje na firmowym profilu na Facebooku, to dla wielu firm zbyt trudne zadanie – czytamy w dodatku do Rzeczpospolitej. Dlatego agencje PR-owskie tworzą działy specjalizujące się w obsłudze klientów w mediach społecznościowych. Choć, jak zauważa autorka artykułu, w przypadku internetowego kryzysu pracownicy agencji nie zawsze mogą szybko zareagować, ponieważ nie znają wszystkich faktów dotyczących danej firmy i panujących w niej relacji. (ks) 

 

Źródło:

Rzeczpospolita Dobra Firma, Własna strona internetowa to za mało, Barbara Mejssner, 31.08.2010, s.1
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin