Solski Burson-Marsteller z Diamentem Forbesa

dodano: 
01.02.2017
komentarzy: 
0

Agencja znalazła się w prestiżowym gronie ponad dwóch tysięcy zarejestrowanych w Polsce firm o najwyższym wzroście wartości w latach 2013-2015. Wyniki rankingu Diamenty Forbesa opublikowano w lutowym wydaniu czasopisma.

Redakcja opracowuje zestawienie na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Opiera się ona na kilku kluczowych kryteriach  takich jak: wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza, brak negatywnych zdarzeń prawnych, poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności czy nakłady na inwestycje. Informacje zostały zebrane przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska a następnie zweryfikowane przez redakcję m.in. w Krajowym Rejestrze Długów.

Solski BM został laureatem rankingu Diamenty Forbesa w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln złotych. Agencja uplasowała się na 27. miejscu w woj. mazowieckim i 102. w skali całego kraju. Według wyliczeń magazynu Forbes wzrost wartości Solski BM w latach 2013-2015 wynosił 73,77 proc.

„Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, tym bardziej, że jest to prawdopodobnie pierwszy w historii Diament Forbesa dla agencji PR” – mówi Ryszard Solski, założyciel i prezes firmy. „Gdy osiem lat temu startowałem od zera i to w momencie, gdy rozpoczynał się ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny, nawet nie śmiałem przypuszczać, że kiedyś znajdziemy się w tak prestiżowym gronie. To zasługa całego naszego zespołu, jego pracy, zaangażowania, a także niezmiennego zaufania i życzliwości naszych klientów. Chciałbym im za to jak najserdeczniej podziękować.” (red)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin