Sony zmienia PR-owca i rzecznika

dodano: 
09.09.2011
komentarzy: 
1

Sony Poland zmienia kierownika ds. PR i rzecznika prasowego. Od września koordynowanie wszystkich działań public relations dla produktów z kategorii consumer electronics i komputerów VAIO oraz marki Sony należy do Piotra Papaja, który zastąpił Paulinę Wilkowską-Gasik.

Wilkowska-Gasik, po tym jak w lutym tego roku przejęła obowiązek kontaktu z mediami od Anny Horczyczak, teraz objęła stanowisko marketing communications specialist i zajmuje się w Sony stronami internetowymi. Piotr Papaj z kolei przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję zastępcy rzecznika prasowego ING Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie, ING Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego i ING Usługi Finansowe. Jest absolwentem lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. W ING, jak dotąd, nie powołano nikogo na jego zastępstwo. (es)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
09.09.2011
14:44:37
Gratulacje!
(09.09.2011 14:44:37)
Ciekawy ruch, powodzenia, gratulacje, Panie Piotrze! I dwa słowa komentarza pod adresem różnej maści łowców głów - jeśli ktoś jest dobrym PRowcem, to poradzi sobie BEZ względu na branżę. Rozważcie zatem koniec szufladkowania ludzi. Chyba, że Wasza wiedza nie pozwala Wam na ocenę dokonań w PR, ale to...Wasze, a nie kandydatów zmartwienie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin