sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościSpace PR z Managing Directorem. Stanowisko objęła Karolina Kord

Space PR z Managing Directorem. Stanowisko objęła Karolina Kord

W styczniu 2019 roku Karolina Kord objęła nowo utworzone stanowisko Managing Directora w Space PR. Z agencją związana jest od maja 2018 roku. Na nowym stanowisku będzie nadzorować wszystkie zespoły agencji i odpowiadać za obsługę kluczowych klientów oraz rozwój firmy. Ponadto będzie zajmować się też m.in. tworzeniem strategii komunikacyjnych i wizerunkowych czy kontaktami z mediami, za co odpowiadała jeszcze jako PR Account Manager.

Karolina Kord z branżą komunikacyjną jest związana od ponad siedmiu lat. Poprzednio pracowała w Imago Public Relations. Karierę zaczynała w jednostkach certyfikujących systemy zarządzania Quality Austria-Polska i CIS-Certification & Information Security Services, gdzie zajmowała się budowaniem wizerunku firm na polskim rynku, tworzeniem i realizacją strategii marketingowych w zakresie sprzedaży usług certyfikacyjnych i szkoleń, realizacją planów sprzedażowych i obsługą klienta. Od 2015 roku była związana z Górniczą Izbą Przemysłowo-Handlową, gdzie odpowiadała m.in. za kreowanie wizerunku organizacji, szkolenia i konferencje, materiały promocyjne czy redakcję wydawnictw Izby.

Od 2016 roku Kord jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jest też absolwentką podyplomowych studiów z zarządzania umiejętnościami managerskimi na Uniwersytecie Śląskim. (pp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj