piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościSpecjaliści o komunikacji w PiS

Specjaliści o komunikacji w PiS

W programie „To był dzień” w Polsat News rozmawiano na temat wizerunku polskich polityków, prezydenta oraz wpadki sms-owej biura prasowego PiS. Gośćmi Joanny Wrześniewskiej – Zygier byli: Jerzy Ciszewski, właściciel Ciszewski PR, Paweł Sanowski, prezes PRoto.pl i Instytutu Monitorowania Mediów, Wiesław Gałązka, specjalista ds. marketingu politycznego, Tomasz Tywonek, rzecznik rządu Jerzego Buzka oraz korespondent Czeskiej Telewizji Miroslav Karas.

Dziennikarka pytała specjalistów o ocenę działań posłów PiS, którzy za pomocą sms-ów przekazują sobie treści odnośnie wyników monitoringu mediów i materiałów dotyczących partii oraz prezydenta. Wiesław Gałązka uważa, że z punktu widzenia osób zajmujących się kreacją wizerunku PiS-u oceny materiałów prasowych, zawarte w sms-ach, mogły być słuszne. Jednak uznaje on, że cała sytuacja wskazuje na to, że komunikacja polityczna prowadzona przez to ugrupowanie jest mało skuteczna. Zauważa on także, że zjawisko informowania członków różnych partii istnieje od bardzo dawna i nie jest to pierwsza sytuacja tego typu. Dodaje także, że sms-y mogą służyć jako narzędzie reklamy politycznej.

W drugiej części programu dziennikarka zapytała specjalistów o wizerunkową ocenę działań Donalda Tuska odnośnie negocjacji z Amerykanami w sprawie tarczy antyrakietowej.(mk)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj