poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościStanisław Pogorzelski ponownie w Havas Sports&Entertainment

Stanisław Pogorzelski ponownie w Havas Sports&Entertainment

Po czterech latach przerwy do zespołu Havas Sports&Entertainment ponownie dołączył Stanisław Pogorzelski.  Od 1 grudnia 2014 zajmuje stanowisko Account Directora. Będzie odpowiedzialny za realizację projektów komunikacyjnych oraz rozwój oferty produktowej.

Pogorzelski zastąpił Michała Siergiejuka, który rozstał się z firmą. Z marketingiem i komunikacją związany jest od ponad dziesięciu lat – pracował w agencjach marketingowych i public relations. Realizował projekty sponsoringowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym z udziałem m.in. Zinedine’a Zidane’a czy Roberta Kubicy dla takich klientów, jak Orange, Danone, Coca-Cola, Castrol, UEFA, Totalizator Sportowy, Orlen.

Jest autorem licznych publikacji z zakresu marketingu sportowego i wykładowcą akademickim. Od 2004 roku brał udział w działaniach marketingowych Polskiego Związku Rugby jako konsultant, a  od 2007 –  jako członek zarządu i rzecznik prasowy.

Pogorzelski specjalizuje się w tworzeniu strategii i obsłudze projektów sponsoringowych dla marek. Jest również ekspertem z zakresu komunikacji branży hazardowej. (ek)

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj