Statuetki DEMES 2011 rozdane

dodano: 
23.03.2012
komentarzy: 
0

Marcin Gortat  Sportowym Wizerunkiem, Orlen Sponsorem Sportu, PGE Arena Obiektem Sportowym - to laureaci Nagród Biznesu Sportowego.

Marcin Gortat uznany został przez zespół ekspertów Sportowym Wizerunkiem 2011 roku w ramach Nagród Biznesu Sportowego. W trakcie VIII Gali Sportu i Biznesu, która odbyła się w czwartkowy wieczór 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie, przyznano nagrody w 13 kategoriach.

Marcin Gortat wyróżniony został w 2 kategoriach: Sportowy Wizerunek oraz Nowe Media w Sporcie za swoją oficjalną stronę internetową, jak i stronę Fundacji Marcina Gortata. Sportowym Przeżyciem Roku okazał się brązowy medal Polski na Mistrzostwach Europy w Siatkówce Mężczyzn. Statuetka DEMES w kategorii Osobowość Mediów trafiła do Włodzimierza Szaranowicza.

W innych kategoriach za Klub Sportowy 2011 roku uznano warszawską Legię. Rada Statuetek tytuł Sponsora Sportu przyznała PKN Orlen.  Specjalne wyróżnienie, DEMES Honorowy, za wkład w rozwój polskiego sportu, przyznano Totalizatorowi Sportowemu. Nagrodę zagraniczną otrzymał światowej sławy specjalista z zakresu marketingu sportowego Prof. Simon Chadwick.

Nagrody Biznesu Sportowego promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu. O ich przyznaniu decyduje Kapituła DEMES, złożona z ekspertów w dziedzinie biznesu sportowego. Uroczystość wręczania nagród ma już 8-letnią tradycję.

Poniżej pełna lista laureatów:

SPORTOWY PROJEKT MEDIALNY

Relacja 68. Tour de Pologne

KLUB SPORTOWY

Legia Warszawa

SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY

Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

OBIEKT SPORTOWY

PGE Arena Gdańsk

NOWE MEDIA W SPORCIE

Strona www Marcina Gortata/Fundacji Marcina Gortata MG13 www.mg13.com.pl

OSOBOWOŚĆ MEDIÓW

Włodzimierz Szaranowicz

WYDARZENIE SPORTOWE

WYDARZENIE SPORTOWE WALKA XXI WIEKU Klitschko vs. Adamek 10 września 2011 roku SMG Polska Sp. z o.o. / Stadion Miejski we Wrocławiu

DEMES ZAGRANICZNY

Simon Chadwick

SPONSOR SPORTU

PKN Orlen

SPORT W MIASTACH I REGIONACH

Stare Jabłonki

SPORTOWE PRZEŻYCIE ROKU

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn - brązowy medal Polski

SPORTOWY WIZERUNEK

Gortat Marcin

DEMES HONOROWY

Totalizator Sportowy

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin