niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWiadomościSTS został sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

STS został sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów

STS podpisał kontrakt sponsorski z Ruchem Chorzów. Bukmacher został sponsorem strategicznym 14-krotnego mistrza Polski, w związku z czym logo STS znajdzie się na froncie koszulek Niebieskich. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu 2026/2027 z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Od początku sezonu 2024/2025 logo STS w wersji achromatycznej pojawi się na froncie koszulek Ruchu oraz m.in. na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych Stadionu Śląskiego. Współpraca obejmie także działania digital (media społecznościowe, stronę www i newslettery). STS planuje również działania specjalne skierowane do kibiców, takie jak akcja „Dorzuć misie” w 2. kolejce ligowej, z której dochód trafi do Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów.

To kolejna z umów zawartych przez STS i Ruch Chorzów – firma współpracowała wcześniej z chorzowskim klubem w latach 2016-2017.

„Jedna z najwyższych frekwencji w lidze i ogromne zaangażowanie fanów pokazują potencjał, który jest w Ruchu Chorzów” – mówi Paweł Rabantek, Chief marketing officer w STS.  „Kontrakt sponsorski z Ruchem to dla nas kolejny etap skutecznie i szeroko realizowanej od lat strategii wspierania rodzimego sportu, ale także zwiększenie ekspozycji STS w pierwszej lidze piłkarskiej” – dodaje.

Jak podaje STS w komunikacie, klub będzie mógł zyskać kolejne fundusze przez wprowadzony przez sponsora specjalny program afiliacyjny, dzięki któremu kibice drużyny ponownie wesprą Centrum Szkoleń Ruchu Chorzów. Bukmacher wpłaci na klubową akademię 10 proc. od każdej z trzech pierwszych wpłat z nowych kont zarejestrowanych ze specjalnym kodem „RUCH”.

Co więcej, przed pierwszym meczem 1. Ligi zaplanowano specjalną akcję promocyjną STS. Nowi klienci, rejestrujący się ze specjalnym kodem, będą mogli otrzymać bonus finansowy za wygraną Ruchu Chorzów, a obecni klientach, którzy kibicują Ruchowi, otrzymają ofertę z zakładem bez ryzyka oraz specjalne kursy dla tego spotkania. Ponadto, na rozpoczęcie sezonu 1 ligi, sponsor zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na mecze Niebieskich.

STS oprócz Ruchu Chorzów sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Raków Częstochowa, mistrza Polski – Jagiellonię Białystok oraz Widzew Łódź. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj