Superliga z nową PR Manager

dodano: 
10.03.2020
komentarzy: 
0

2 marca 2020 roku Monika Kubacka została PR Managerką w Superlidze – spółce zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – PGNiG Superligą i PGNiG Superligą Kobiet. Na stanowisku kieruje całością działań PR w spółce – m.in. wspiera tworzenie i wprowadzanie strategii komunikacji w kolejnych sezonach i odpowiada za media relations. W prowadzeniu działań PR-owych pomaga także klubom biorącym udział w rozgrywkach ligi.

Monika Kubacka poprzednio pracowała w Attention Marketing, gdzie prowadziła działania PR dla klientów firmy. Odpowiadała tam także za tworzenie treści i strategii komunikacji dla takich marek jak The Adecco Group, Krajowi Producenci Leków czy 4Flex. Wcześniej związana była z branżą fintech, a w latach 2014-2016 pełniła funkcję rzeczniczki prasowej Związku Harcerstwa Polskiego – zajmowała się realizacją całościowej strategii komunikacji integrującej działania centrali z regionami, a także zarządzała sytuacjami kryzysowymi. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Oprócz pracy dla Superligi, Kubacka wesprze również wizerunkowo wieloboistę Pawła Wiesiołka oraz paraolimpijkę i pływaczkę Oliwię Jabłońską. Będzie pomagać im profesjonalizować prowadzenie komunikacji w mediach tradycyjnych i społecznościowych.

Poprzednio funkcję PR Managera w Superlidze pełniła Weronika Tadeusz, która zakończyła pracę w firmie. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin