.

Szukasz pracy? Facebook zamierza Ci pomóc

dodano: 
15.11.2018
komentarzy: 
0

Facebook udostępnił zestaw darmowych szkoleń dla osób szukających pracy lub chcących rozwijać swoje kompetencje. Projekt „Learn with Facebook” uczy m.in., jak wykorzystywać w karierze zawodowej digital marketing, a także jak dbać o swoje CV przed rozmową kwalifikacyjną.

Kursy udostępniane przez Facebooka. Źródło: learn.fb.com

Kursy w formie wykładów branżowych ekspertów, porad i case studies dostępne są na specjalnie stworzonej stronie. Można do nich dotrzeć także za pośrednictwem urządzeń mobilnych. By uzyskać dostęp do materiałów, należy zalogować się na swój profil na Facebooku lub zarejestrować się jako nowy użytkownik, podając numer telefonu lub mail.

Portal społecznościowy przypomina też, że udostępnił niedawno zakładkę „Praca”. Informuje dodatkowo, że dzięki jednemu z usprawnień zamieszczone za jej pośrednictwem ogłoszenia można od teraz udostępniać w grupach. Facebook pisze też, że udoskonalił swój program mentorski. O ile wcześniej mentorzy i ich podopieczni byli łączeni w pary przez administratora inicjatywy, o tyle teraz mogą oni dobierać się samodzielnie, przeglądając listy chętnych. Co więcej, system raz w tygodniu będzie podpowiadał, do kogo warto byłoby się odezwać – informuje portal społecznościowy. (mp)

Sprawdź też zakładkę Praca na PRoto.pl

Źródło:

newsroom.fb.com, Helping People Find and Develop their Careers, Fatima Saliu, Sean O’Reilly, 13.11.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin