.

 

Havas wystawia talenty na licytacje. Wystartowała akcja „Zwierzozbiórka”

dodano: 
16.03.2023
komentarzy: 
0

15 marca 2023 roku wystartowała akcja „Zwierzozbiórka”, organizowana pro bono przez Fundację Viva! wspólnie z Havas Creative Group. W ramach inicjatywy na platformie Allegro do wylicytowania są m.in. treningi, dzieła artystyczne, sesja zdjęciowa, udział w podcaście, przewodnik, gra terenowa oraz lekcja fizyki dla opornych.

Cały zysk z licytacji zostanie przekazany na wsparcie Schroniska w Korabiewicach. Jest ono azylem dla 600 zwierząt, które wymagają wyspecjalizowanej opieki. Pracownicy i wolontariusze realizują potrzeby zwierząt we własnym zakresie, a miesięczne koszty to 200 tys. złotych. Sytuacja schroniska jest bardzo trudna, ponieważ utrzymuje się wyłącznie dzięki wpłatom rzeczowym i finansowym darczyńców.

„Naszą ambicją w Havas jest tworzenie rozwiązań, które mogą wnieść, pozytywną i przede wszystkim, znaczącą zmianę w życiu marek i konsumentów. Chęć pomocy zwierzętom wyraża nie tylko nasze zaangażowanie społeczne. Jest też szansa na zmianę, która niesie lepsze warunki życia dla zwierząt. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy wszystkich do dołączenia do licytacji, na którą talenty przekazali pracownicy Havas Creative Group. Mamy nadzieję, że zbiórka przyniesie jak najwięcej funduszy, dzięki którym takie miejsca jak Schronisko w Korabiewicach, będą mogły dalej nieść pomoc bezdomnym czworonogom. Mamy również nadzieję, że nasza inicjatywa zainspiruje więcej osób i firm do pomagania” – mówi Dorota Mazur, CEO Havas Creative Group.

Akcja potrwa do 22 kwietnia 2023 roku. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin