Talking Heads, multiAN i Shine On You ze wspólną ofertą

dodano: 
05.12.2019
komentarzy: 
0

Trzy agencje – dwie PR-owe, czyli Talking Heads i multiAN, oraz jedna kreatywna, czyli Shine On You (wcześniej ShineArtStudio) – rozpoczęły współpracę strategiczną. Stworzyły wspólną ofertę usług z zakresu komunikacji, designu, event managementu i obsługi mediów społecznościowych.

„Już działamy na wspólnie realizowanych projektach. Nasze firmy są i będę działały administracyjnie jako oddzielne podmioty. Łączymy siły operacyjnie. Właśnie pracujemy nad synergią i łączymy projektowo zespoły. W zakresie kadry stawiamy na otwartą strukturę” – tłumaczy Artur Niewrzędowski, partner zarządzający multiAN, w mailu do PRoto.pl. To on został dyrektorem zarządzającym częścią komunikacyjną wspólnej oferty. W przeszłości sam był wspólnikiem w Talking Heads, ale odszedł ze względu na „inne wizje dalszego rozwoju agencji”. Wtedy założył multiAN.

Za odnogę kreatywną wspólnej oferty odpowiada natomiast Elżbieta Chłopik, dyrektor zarządzająca i kreatywna w Shine On You.

Obecnie wszystkie trzy firmy zatrudniają łącznie 21 osób. Planują rekrutację uzależnioną od nowych projektów, a docelowo chcą rozbudować zespoły odpowiedzialne za produkcję treści multimedialnych.

Agencja Talking Heads funkcjonuje na rynku PR od 2007 roku. Przez ponad dekadę pracowała m.in. dla TVN-u, Multikina, PKO Banku Polskiego, Xelionu czu Polskiej Rady Biznesu. MultiAN to natomiast powstały w 2015 roku butik komunikacyjno-ekspercki, który specjalizuje się w budowaniu długofalowych relacji z otoczeniem biznesowym oraz społecznym. Obsługiwał takie firmy jak np. Euler Hermes, Toyota Bank czy Narodowy Bank Polski oraz współtworzył Forum Przedsiębiorców Prywatnych Grant Thornton czy Broker Summit. Shine On You istnieje z kolei od 2017 roku, a w przeszłości realizowało projekty na rzecz CEDROB-u, Banku Gospodarstwa Krajowego, Energi, Kancelarii Prezydenta RP czy Kongresu 590. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin