Targi CSR – odpowiedzialny biznes w praktyce

dodano: 
30.03.2012
komentarzy: 
0

Blisko 70 firm i organizacji zaprezentowało swoje działania na rzecz pracowników, konsumentów, społeczeństwa oraz środowiska naturalnego w trakcie czwartych Targów CSR zorganizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie miało miejsce 29 marca 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Podczas Targów można było wysłuchać wystąpienia m.in. Roberta Korzeniowskiego (UNICEF), który opowiedział o wyrównywaniu szans dzieci z krajów rozwijających się oraz o znaczeniu wartości pozabiznesowych w kulturze korporacyjnej i w sporcie. Zaprezentowano także korporację taksówkową, która w kwietniu wypuści na ulice Warszawy eko taksówki i zorganizowano dla najmłodszych recyclingowy warsztat pt. „Masz maszynę?”.

Kulminacyjnym momentem było ogłoszenie raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2011. Dobre Praktyki", czyli prezentacja jubileuszowej 10. edycji tego dokumentu. W tegorocznym jego wydaniu znalazło się 209 dobrych praktyk w siedmiu obszarach zgodnych z nowym standardem ISO 26000. Poznaliśmy też zwycięzców konkursu dla dziennikarzy „Pióro odpowiedzialności".

Więcej informacji na temat Targów CSR można znaleźć na stronie wydarzenia . PRoto.pl było jego patronem medialnym.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin