Teva Pharmaceuticals zmienia kierownika ds. komunikacji

dodano: 
20.01.2012
komentarzy: 
0

Małgorzata Skoczylas-Kouyoumdjian nie jest już kierownikiem ds. komunikacji w firmie Teva Pharmaceuticals (dawniej Pliva Kraków). Jej obowiązki przejął Paweł Bernat.

Nowy kierownik ma ponad 18 lat doświadczenia w komunikacji, dziennikarstwie, reklamie i public relations. Prowadził projekty dla różnorodnych branż w wielu różnych dziedzinach: od show biznesu, poprzez energetykę, po działania dla Komisji Europejskiej. Zajmował się komunikacją kryzysową oraz wewnętrzną dla firmy farmaceutycznej. Pracował też w dwóch tygodnikach, agencji reklamowej i prowadził zespoły w pięciu agencjach PR. Przez 6 lat pełnił funkcję PR managera, rzecznika prasowego i lidera sztabu kryzysowego w US PHARMACIA/USP Zdrowie.

Skoczylas-Kouyoumdjian odpowiadała za komunikację w Pliva Kraków ZF i Teva Pharmaceuticals w sumie 5 lat. Ma także w swoim dorobku 7 lat pracy w agencjach PR, m.in.w: Sigma International i United PR. Współpracowała z ponad 15 klientami, głównie z firmami farmaceutycznymi. Studiowała filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin