.

TikTok ułatwi edytowanie treści

dodano: 
10.10.2022
komentarzy: 
0

TikTok wprowadza nowe funkcje, które ułatwią edytowanie treści. Narzędzia pozwolą na dodawanie dźwięków, zdjęć i napisów do wideo.

Użytkownicy w bardziej przystępny sposób będą mogli montować, przycinać i dzielić filmy, ustalać czas odtwarzania dźwięków, edytować, pozycjonować i decydować o czasie wyświetlania tekstu.

TikTok wprowadza również możliwość nakładania zdjęć i filmów na siebie, regulowania prędkości wideo, przybliżania lub oddalania poszczególnych filmów lub zdjęć wedle preferencji oraz dodawania efektów dźwiękowych.

Kolejną nową funkcją jest wydłużenie opisów pod treściami publikowanymi na TikToku do 2200 znaków. Jak komunikuje serwis, dzięki temu użytkownicy będą mogli rozwinąć swój przekaz i dodatkowo wzbogacić go, by pogłębić relację z odbiorcami.

Ponadto nowy tryb Photo Mode pozwala na udostępnianie zdjęć wysokiej jakości w formie karuzeli. Wybrane obrazy automatycznie będą wyświetlały się jeden po drugim, tworząc spójną publikację. Ta funkcja będzie dostępna w Polsce w późniejszym terminie. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin