.

 

TikTok uruchomił aplikację do udostępniania zdjęć w Australii i Kanadzie

dodano: 
18.04.2024
komentarzy: 
0

17 kwietnia 2024 roku TikTok poinformował o uruchomieniu TikTok Notes, czyli aplikacji do udostępniania zdjęć i treści tekstowych. Na ten moment jest ona dostępna do testowania jedynie dla użytkowników z Kanady i Australii – podał serwis na profilu na platformie X.

„Mamy nadzieję, że społeczność TikToka będzie korzystać z TikTok Notes, aby nadal dzielić się swoimi chwilami za pomocą postów ze zdjęciami” – czytamy w poście.

Jak przekazał TikTok, „niezależnie od tego, czy chodzi o dokumentowanie przygód, wyrażanie kreatywności, czy po prostu dzielenie się migawkami z dnia, doświadczenie TikTok Notes jest przeznaczone dla tych, którzy chcieliby udostępniać i angażować się przez treści fotograficzne”. 

Źródłó: twitter.com/TikTokComms

Użytkownik będzie mógł dodać do 34 zdjęć do jednego posta. Fotografie będą prezentowane jako przewijana z boku na bok kolekcja przypominająca karuzelę. Ponadto, limit tekstu będzie wynosił 4 tys. znaków – czytamy.

Według socialmediatoday.com, układ aplikacji przypomina Pinteresta. Jednocześnie można także stwierdzić podobieństwo do aplikacji e-commerce TikToka pod nazwą Lemon8, która została uruchomiona w 2023 roku. (ao)

Źródło:

socialmediatoday.com, TikTok Launches ‘Notes’ Photo App in Australia and Canada, Andrew Hutchinson, 17.04.2024/ Zdjęcie główne: twitter.com/TikTokComms
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin