.

TikTok wprowadza zmiany w sposobie rekomendowania treści

dodano: 
17.03.2023
komentarzy: 
0

Na początku lutego 2023 roku TikTok zaczął testować nową funkcję, która dała wybranym użytkownikom możliwość resetowania treści w zakładce „Dla Ciebie”. Teraz serwis wprowadza tę opcję oficjalnie.

Najnowsza aktualizacja pozwoli użytkownikom na odświeżenie filmów, które pojawiają się w rekomendacjach. Nowa funkcja ma na celu ograniczenie powtarzających się treści i ich trafniejszy dobór.

TikTok daje możliwość całkowitego zresetowania preferencji i powrót do stanu początkowego, w którym aplikacja będzie sugerowała treści tak, jakby użytkownik dopiero zarejestrował się w serwisie. Nowe rekomendacje będą oparte o nowe interakcje.

Źródło: Biuro prasowe TikToka

Funkcja ta uzupełni rozwiązanie automatycznego filtrowania filmów, które korzystają z określonych hashtagów lub fraz. TikTok przypomina, że użytkownik może również użyć przycisku „Nie interesuje mnie”, by pominąć filmy konkretnego twórcy lub te, które używają konkretnej ścieżki dźwiękowej.

Zresetowanie zakładki nie nadpisuje i nie zmienia dotychczasowych ustawień konta oraz obserwowanych przez użytkownika twórców. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin