Tomasz Kordowski opiekuje się PR-em Sage w Polsce

dodano: 
07.02.2018
komentarzy: 
0

Od połowy stycznia 2018 roku funkcję PR Managera firmy Sage w Polsce pełni Tomasz Kordowski. Odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną dostawcy systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Zastąpił na tym stanowisku Magdalenę Szymańską, która przeszła do działu marketingu Sage jako osoba odpowiedzialna za content marketing.

Kordowski związany jest z branżą PR od ponad dziesięciu lat. Do niedawna pracował jako Senior Consultant w agencji Linkleaders, gdzie zajmował się komunikacją w branży nowoczesnych usług dla biznesu i real estate. Wcześniej był Account Directorem w Alert Media Communications – odpowiadał tam za komunikację kryzysową, głównie dla klientów z branży prawnej, przemysłowej i FMCG. W swojej karierze obsługiwał m.in. spółki z Grupy KGHM, Budimex, Baker & McKenzie, Leroy Merlin, Novartis, Pramerica, Polpharma, Porta KMI Poland, Mondelēz International, Nutricia, Shell Business Operations czy Skanska.

Ukończył socjologię na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2016 roku wykłada na London School of Public Relations. (mp)

komentarzy:
0

Zobacz także...

Rebranding jest związany ze zmianą właścicielską oraz rozwojem oferty spółki dla przedsiębiorstw z sektora MŚP...

Do łódzkiej firmy dołączyli Tomasz Kordowski oraz Mateusz Śledzik. Agencja zatrudniła konsultantów o kompetencjach związanych z komunikacją kryzysową i rynkiem digital...

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin