.

Tomasz Ł. Rożek dołączył do Rud Pedersen Public Affairs Poland

dodano: 
16.03.2023
komentarzy: 
0

Na początku marca 2023 roku Tomasz Ł. Rożek dołączył do polskiego oddziału agencji consultingu i public affairs Rud Pedersen Public Affairs Poland.

Tomasz Ł. Rożek jako dyrektor odpowiada w agencji za kierowanie działem, zajmującym się m.in. działaniami komunikacyjnymi i public affairs dla dużych klientów z sektora infrastruktury i TSL. Jego stanowisko jest nowo utworzone.

Przez ostatnie trzy lata był konsultantem i doradcą w CEC Group, gdzie pracował m.in. dla klientów z branży energetycznej i logistycznej – odpowiadał za działania związane z media relations i wykorzystaniem narzędzi PR w bieżącej pracy z klientami agencji.

Tomasz Ł. Rożek ma ponad 20 lat doświadczenia w PR, komunikacji i mediach. Poprzednio kierował komunikacją zewnętrzną w Gremi Media – wydawcy dzienników „Rzeczpospolita” i „Parkiet”. Wcześniej był m.in. Account Directorem w ComPress, Business Developement Directorem w United PR, dyrektorem komunikacji w Pracodawcach RP oraz Account Directorem i Media Relations Managerem agencji PR Cook Communications. Pracował jako lider projektów komunikacyjnych dla branż finansowej, energetycznej, górniczej, zbrojeniowej, healthcare i FMCG. Przez dziesięć lat był również dziennikarzem i redaktorem w mediach takich jak „Polska The Times”, „Newsweek” i „Gazeta Wyborcza”. (bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin