.

Tomasz Lis dyrektorem w On Board PR

dodano: 
19.07.2011
komentarzy: 
1

Tomasz Lis został dyrektorem praktyki komunikacji konsumenckiej w agencji On Board PR. W ramach obowiązków pokieruje zespołem konsultantów specjalizujących się w projektach dla branży Retail & FMCG.

Lis posiada ponad 11 lat doświadczenia w komunikacji marketingowej, które zdobywał w sieciowych i niezależnych agencjach: Ogilvy Public Relations, Perspektywa Studio Architektury Marki, Euro RSCG Sensors oraz Business Communications Associates.

W swojej karierze doradzał także takim markom i instytucjom, jak: Absolut, Cemex, CowParade, Ford, Grycan, IBM, Orco Property Group, Pilsner Urquel, Lee, Nestle, Peroni Nastro Azzurro, PL.2012, PKO Bank Polski, Provident, Ministerstwo Finansów, Sharp, Sony, Unilever, Urząd Promocji M.st. Warszawy, Wrangler, Zelmer, Zebra Technologies. Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i z tą dziedziną związał też swoje pierwsze kroki zawodowe, pracując jako dziennikarz w TVP, wydawnictwie Bauer, Radiostacji a także Wydawnictwie Literackim. (es)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
22.07.2011
19:40:30
równy gość
(22.07.2011 19:40:30)
Co za pechowy splot imienia i nazwiska. niestety kojarzy się z tamtym Lisem pajacującym, który działa wszystkim myślącym na nerwy, no, chyba że jest się zwolennikiem postkomuny i bezwstydnej, haniebnej manipulacji. Wówczas jest to autorytet. Cieszę sie, że to ktoś inny, więc życzę powodzenia.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin