sobota, 13 lipca, 2024

Tors polityczny

Jak pokazał materiał przedstawiony przez TVN24, po wysportowanym, nagim torsie Władimira Putina nadszedł czas na szczupłą sylwetkę prezydenta Francji. Jednak o ile Putin „oszołomił Rosjan całkowitą naturalnością”, o tyle Nicolas Sarkozy na zdjęciach ze swych amerykańskich wakacji został nieco podretuszowany i pozbawiony wałeczków. Francuzi nie są zachwyceni, a Pałac Elizejski zaprzecza ingerencjom w sylwetkę prezydenta.

„Nasi politycy nie dbają o zdrowie, nie dbają o dietę. Badania lekarskie przeprowadzone w zeszłym roku wykazały, że nasi politycy przede wszystkim są obżartuchami” – mówi Wiesław Gałązka, specjalista od wizerunku politycznego.
TVN podaje, że w czasie kampanii sprzed 12 lat Aleksander Kwaśniewski „dobrze wiedział, że im mniej kilogramów, tym więcej wyborców”. Przed wyborami łatwo skusić się na drobne poprawki. Krzysztof Radzikowski z agencji PLUPART twierdzi, że polityk ma być radosny, uśmiechnięty, bez skaz typu blizny. „Ma być po prostu idealnym politykiem” – konkluduje Radzikowski. (jcm)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj