Transfer dyrektora: z PGE Energia Jądrowa do PSE Operator

dodano: 
07.09.2012
komentarzy: 
0

Urszula Baranowska, była marketing & PR director w PGE Energia Jądrowa i PGE Polska Grupa Energetyczna, objęła funkcję communication directora w PSE Operator (Polskie Sieci Energetyczne Operator).

Baranowska w PGE odpowiadała głównie za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną. W swojej karierze była także związana z PKN Orlen (jako zastępca dyrektora biura PR), gdzie odpowiadała za realizację wielu projektów z zakresu komunikacji korporacyjnej, promocji wizerunku spółki, komunikacji fuzji i przejęć oraz komunikacji kryzysowej. Pracowała też w PROEKO Ltd. oraz jako specjalista ds. reklamy w agencji FM. Ma doświadczenie z pracy w firmach konsultingowych oraz instytucjach koordynujących współpracę międzynarodową pomiędzy państwami i miastami nadbałtyckimi. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania wartością firmy i zarządzania projektami.

Do tej pory w PSE Operator p.o. dyrektora ds. komunikacji była Beata Dawidziuk. Teraz w biurze komunikacji pełni funkcję kierownika komunikacji wewnętrznej. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin