.

Trwa festiwal „17 Celów”. Internauci też mogą głosować

dodano: 
26.09.2023
komentarzy: 
0

Od 24 do 29 września 2023 roku odbywa się VIII edycja Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów”, poświęcony filmom dokumentalnym i promocyjnym z zakresu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu wyprodukowanym przez trzy sektory.

Tytuł festiwalu nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals – SDGs), które dotyczą wszystkich aspektów życia człowieka i społeczeństw. Udziału w festiwalu mogą brać samorządy, przedsiębiorstwa i organizacje pozarządowe, ale też inne podmioty zainteresowane zrównoważonym rozwojem.

Do 28 września do północy trwa głosowanie internautów na najlepszy film festiwalu. Każdy internauta może oddać głos za pomocą formularza.

Jak wyjaśniają organizatorzy, głosować można tylko raz z jednego adresu IP. Można oddać głos w każdym z trzech sektorów, możliwe jest też  oddanie głosu tylko na jeden film z jednej kategorii. Potwierdzeniem oddania głosu jest przekierowanie na stronę www.17celow.pl.

Wszystkie zgłoszone  i zakwalifikowane do konkursu filmy można obejrzeć na YouTubie na kanale Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych. Filmy zostały pogrupowane w playlisty.

Oto playlisty VIII Festiwalu (filmy w 3 kategoriach są w kolejności losowej):

Playlista Biznes

Playlista NGO

Playlista Instytucje publiczne, w tym samorządy

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych odbywa się w formule hybrydowej – online oraz stacjonarnie, w Poznaniu. Z programem wydarzenia można zapoznać się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym projektu.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin