.

 

Trzech nowych klientów z branży nieruchomości w portfolio Marketing & Communications Consultants

dodano: 
16.02.2017
komentarzy: 
0

Na początku roku grono klientów agencji Marketing & Communications Consultants powiększyło się o trzy firmy, które działają na rynku deweloperskim i nieruchomości komercyjnych: Nexity Polska, Rockcastle Poland i Balmain Asset Management.

Nexity, francuski deweloper, powierzył M&CC opracowanie i realizację kompleksowych działań media relations i komunikacji w mediach społecznościowych dla nowych i istniejących inwestycji mieszkaniowych. Agencja wesprze klienta w komunikacji korporacyjnej i będzie doradzać w obszarze komunikacji marketingowej. Umowa została podpisana do 31 grudnia 2017 r. z możliwością przedłużenia.

Umowa z Rockcastle Poland, inwestorem w zakresie nieruchomości komercyjnych, przewiduje wspólne stworzenie i realizację strategii komunikacyjnej firmy. Ponadto M&CC będzie wspierać klienta w komunikowaniu aktywności podejmowanych przez sześć centrów handlowych należących do Rockcastle, które działają na terenie Polski. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Współpraca M&CC z Balmain Asset Management, partnerem, zarządcą i współinwestorem centrów handlowych w Europie, ma charakter projektowy i dotyczy prowadzenia działań PR dla wybranych obiektów komercyjnych będących w portfolio polskich inwestycji klienta. Nie ustalono ram czasowych współpracy.

M&CC każdego z wyżej wymienionych klientów pozyskała w drodze działań new businessowych.

Po stronie agencji działania dla Nexity Polska, Rockcastle Poland i Balmain Asset Management poprowadzi zespół Karoliny Krzysik-Klemanów. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin