.

 

Trzy awanse w Triple PR

dodano: 
13.09.2022
komentarzy: 
0

W agencji Triple PR we wrześniu 2022 roku awansowały trzy osoby. Zuzanna Tartanus na stanowisko PR Consultanta, a Kinga Ostrowska oraz Miłosz Ciekalski na stanowiska Senior PR Consultanta.

Kinga Ostrowska współpracuje z agencją od 2019 roku. Na co dzień wraz z zespołem obsługuje klientów z branży beauty. Zanim dołączyła do Triple PR współpracowała z klinikami medycyny estetycznej. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Łódzkim oraz Journalism and New Media w Portugalii, a także studia z grafiki interdyscyplinarnej.

 

Kinga Ostrowska

Zuzanna Tartanus pracuje w Triple PR od połowy 2021 roku na stanowisku Junior PR Consultant. Na co dzień zajmuje się kontaktem z klientami i dziennikarzami oraz plasowaniem ekspertów w mediach. Odpowiada za działania Media Relations dla Cushman & Wakefield. Tartanus ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

Zuzanna Tartanus

Miłosz Ciekalski w zespole Triple PR jest od 2020 roku. Odpowiada za komunikację projektów biznesowych, skupia się na prowadzeniu klientów z branży motoryzacyjnej, takich jak SKODA, Amica czy Autobaza.pl. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Miłosz Ciekalski 

(zd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin