niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościTrzy awanse w WĘC PR

Trzy awanse w WĘC PR

Kamil Świstowski, Piotr Szarwark oraz Kinga Patecka awansowali w strukturach WĘC PR. Agencja dwa razy w ciągu roku ogłasza awanse wśród pracowników działających w obszarach PR-u, digitalu oraz eventów i marketingu. Teraz wyższe stanowiska otrzymały trzy osoby.

Kamil Świstowski objął stanowisko Senior PR Executive’a i koordynuje  nim działania PR dla klientów takich jak Olympus, GetHero oraz FIXIT. Z WĘC PR jest związany od lipca 2019 roku. Pełniąc poprzednią funkcję – PR Executive’a – odpowiadał za nagłośnienie eventu MeetUp® 2019. Poprzednio pracował jako Junior PR Manager w agencji PR Inspiration, był specjalistą ds. marketingu i PR w KrakVet.pl, pełnił też funkcję Junior PR Specialist w agencji Harmonic. Odbywał także staże w TVP Kraków i Radio KRK. Ukończył dziennikarstwo (studia magisterskie) na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz dziennikarstwo radiowo-telewizyjne (licencjat) na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Kamil Świstowski

Piotr Szarwark awansował na Seniora PR. W agencji pracuje od czerwca 2018 roku. Do jego pierwszych projektów jako PR Executive’a należało prowadzenie działań PR oraz influencer marketingu dla marki Plextor. Szarwark wspiera też w obszarze PR-u oraz employer brandingu firmę Sabre. Jego aktualny zakres obowiązków został poszerzony o kolejnego klienta – Acer Polska. Wcześniej był redaktorem w WP SportoweFakty oraz serwisach internetowych Netstel Software. Ukończył Uniwersytet Jagielloński z tytułem magistra na kierunku media społecznościowe w zarządzaniu, licencjat ukończył na tej samej uczelni na kierunku dziennikarstwo.

Piotr Szarwark

Kinga Patecka natomiast pełni teraz funkcję Project Executive’a. Aktualnie zajmuje się m.in. koordynacją projektów, kontaktem z klientami czy przygotowywaniem kosztorysów. Do WĘC PR dołączyła w lutym 2019 roku, powierzono jej wsparcie klientów takich jak Acer (Polska, obszar EMEA) oraz Sabre – w organizacji eventów Acer Golf CUP 2019 czy Display Event 2019. Koordynowała także udział firmy Acer w Inter Extreme Masters 2020. Poprzednio pracowała jako Event Project Coordinator w Top Events oraz była vice dyrektorem Juwenaliów UEK 2018. Ukończyła ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Kinga Patecka

(kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj