Trzy nowe osoby w agencji Kool Things

dodano: 
22.05.2017
komentarzy: 
0

Agencja specjalizująca się w promocji gier i nowych technologii powiększa zespół. Jest to spowodowane zwiększoną aktywnością firmy w Polsce, Rosji i Turcji. Pracę w Kool Things rozpoczęli: Maciej Piotrowski – Account Manager, Paweł Borawski – PR Specialist oraz Sergey Khoroshykh - PR Specialist na rynek rosyjski.

Maciej Piotrowski zajmie się obsługą klientów Activision oraz InnoGames. Piotrowski w  branży PR pracuje od 2010 roku. Był związany z agencjami Digital Open Group, Livebrand PR Communications oraz Fleishman-Hillard. Obsługiwał takie firmy jak Logitech, Tidal, HP, Adobe, Philips czy Brother. Maciej Piotrowski zastąpił Karolinę Urban, która nie pracuje już w agencji.

Paweł Borawski poprowadzi działania PR w Polsce dla Activision oraz InnoGames. W przeszłości zajmował się copywritingiem, tłumaczeniami oraz custom publishingiem dla firm z sektora gier, w tym dla Kool Things. Wcześniej był równeiż redaktorem naczelnym portalu Gram.pl oraz cyfrowego magazynu Gamer.mag.

Z kolei Sergey Khoroshykh będzie odpowiadał za działania PR prowadzone przez agencję w Rosji. Wesprze też firmę w koordynacji pracy oraz wymianie informacji pomiędzy zespołami z Polski i Rosji. Z branżą gier jest związany jest od 6 lat. Wcześniej był PR Managerem firm takich jak Square Enix, Activision, Bandai Namco, Ubisoft NVIDIA, Microsoft, PlayStation, AMD czy Viacom.

Paweł Borawski i Sergey Khoroshykh objęli nowo utworzone stanowiska.

Kool Things korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin