Trzy nowe osoby w Eskadrze Publice

dodano: 
10.05.2012
komentarzy: 
0

Agencja public relations Eskadra Publica powiększyła zespół o dwóch senior account executive’ów i account executive’a. Karolina Bukała, Martyna Lewicka i Karolina Rowińska zostały liderami projektów z branży kosmetycznej, słodyczy oraz dietetyki. W agencji pracuje obecnie 21 osób.

Karolina Bukała, senior account executive, pracowała wcześniej m.in. w Ogilvy Public Relations i Destino Communications. Zajmowała się firmami technologicznymi, fashion oraz spożywczymi. Doświadczenie zdobywała też w redakcjach prasy lokalnej.

Martyna Lewicka, również senior account executive, przeszła do Publiki z BCMFD. Specjalizuje się w relacjach z mediami kobiecymi, celebrity management i eventach na dużą skalę.

Z kolei Karolina Rowińska, account executive, doświadczenie zdobywała zarówno w agencji interaktywnej (Vacaloca Social Agency), jak i public relations (Łuczak PR). Jej specjalność to internet oraz social media – prowadziła komunikację on-line dużych, rozbudowanych fanpage’ów, ale i projektów biznesowych. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin