.

Twitter będzie przypominać o zakupach

dodano: 
09.06.2022
komentarzy: 
0

Twitter jest w trakcie testowania nowej funkcji, która będzie umożliwiała zapowiadanie nadchodzących premier produktów. Product Drops pozwoli markom pokazywanie produktów jeszcze zanim będą w sprzedaży, a klienci będą mogli zapisać się w celu otrzymania powiadomienia przed premierą produktu – czytamy na blogu serwisu.

Dzięki funkcji Product Drops, gdy sprzedawca opublikuje tweeta o zbliżającej się premierze, na dole wpisu będzie widoczny przycisk „Przypomnij mi”. W dniu premiery użytkownik otrzyma powiadomienie w aplikacji na 15 minut przed pojawieniem się produktu w czasie trwania jego prezentacji, aby zainteresowana osoba mogła jako jedna z pierwszych zrobić zakupy. Po kliknięciu w powiadomienie pojawi się przycisk „kup na stronie”, który przekieruje użytkownika na stronę internetową sprzedawcy i umożliwi zakup produktu.

Na razie tylko użytkownicy Twittera w Stanach Zjednoczonych, którzy korzystają z niego w języku angielskim na urządzeniach z systemem iOS, będą mogli zobaczyć i zaangażować się w działania Product Drops. (zd)

 

Źródło:

blog.twitter.com, Be Part of the Hype: Introducing Product Drops, 9.06.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin