.

 

Twitter testuje możliwość decydowania, kto będzie mógł odpowiedzieć na tweet

dodano: 
21.05.2020
komentarzy: 
0

Twittera na swoim blogu poinformował o testach nowych ustawień pozwalających na wybór profili, które będą mogły odpowiedzieć na dany tweet lub dołączyć do rozmowy pod udostępnioną treścią.

Jak czytamy, przed wysłaniem tweeta użytkownicy będą mogli wybrać, kto będzie mół odpowiedzieć na dany wpis, za pomocą trzech opcji: wszyscy (standardowy format i ustawienia domyślne), tylko osoby, które użytkownik obserwuje lub tylko te profile, o których wspomina w tweecie. „Wyselekcjonowane” tweety zostaną oznaczone, a ikona odpowiedzi nie będzie aktywna dla tych użytkowników, którzy nie będą uprawnieni do skomentowania publikacji. Mimo to każdy będzie mógł nadal polubić i przeglądać treści, a także przesyłać je dalej (również z własnym komentarzem). Na razie tylko ograniczona grupa na całym świecie może tweetować z tymi ustawieniami.

Źródło: blog.twitter.com

Źródło: blog.twitter.com

Taka aktualizacja ma pozwolić na pobudzenie kreatywności publicznych konwersacji wśród osób korzystających z Twittera i ograniczyć niechciane odpowiedzi, które często utrudniają rozmowy – czytamy dalej.

Czytaj też: Relacje na Twitterze naturalnym krokiem, mogą być szansą dla marek

(kd)

Źródło:

blog.twitter.com, Testing, testing...new conversation settings, Suzanne Xie, 20.05.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin