Twitter umożliwia nagrywanie Spaces

dodano: 
14.01.2022
komentarzy: 
0

13 stycznia 2021 roku Twitter ogłosił, że wszyscy użytkownicy (zarówno aplikacji na Android, jak i iOS) będą mogli nagrywać rozmowy w Spaces – podaje theverge.com. Jak czytamy, moderatorzy w trakcie konfiguracji spotkania audio będą mogli ustawić opcję nagrywania. Materiał będzie dostępny do publicznego odtwarzania przez 30 dni. Jeśli rozmowa będzie nagrywana, uczestnicy w górnej część Spaces zobaczą informującą o tym ikonę.

Źródło: twitter.com/TwitterSupport

Źródło zauważa, że Twitter po raz pierwszy wprowadził opcję nagrywania Spaces w październiku 2021 roku, jednak było to możliwe wyłącznie dla ograniczonej liczba moderatorów (użytkownicy z co najmniej 600 obserwującymi). Serwis obiecywał wtedy, że funkcja „w najbliższych tygodniach będzie dostępna dla wszystkich hostów”.

Theverge.com zaznacza, że Twitter cały czas rozwija Spaces. Platforma dopiero niedawno umożliwiła moderowanie spotkań wszystkim użytkownikom. Wciąż nie można moderować nagrania przez stronę internetową, natomiast można tam do Spaces dołączyć – przypomina źródło. (as)

Źródło:

theverge.com, Twitter will now let all iOS and Android users record Spaces, Jay Peters, 13.01.2021
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin