.

 

Tymochowicz twierdzi, że miał doradzać Komorowskiemu w kampanii. KPRP zaprzecza

dodano: 
13.05.2015
komentarzy: 
1

Piotr Tymochowicz kilka dni temu poinformował na swoim profilu na Facebooku, że będzie doradzał Bronisławowi Komorowskiemu w ostatnich dniach kampanii, ponieważ uważa, że „jeszcze można poprawić kampanię wyborczą” i zależy mu na tym, by nie wygrał nikt „podstawiony” przez Jarosława Kaczyńskiego.

„Nie chciałem się angażować w żadną współpracę z polskimi politykami, ale dla Pana Prezydenta - można i należy zrobić wyjątek” – dodał. Podkreślił również, że pisze o współpracy otwarcie, ponieważ to część jego propozycji dla Komorowskiego – „by niczego nie planować w zaciszu gabinetów, niczego nie robić pokątnie, manipulacyjnie ale wręcz przeciwnie, przy »otwartej przyłbicy«”.

„W Kancelarii Prezydenta RP nie ma planów spotkania z panem P.Tymochowiczem” – taka informacja pojawiła się z kolei na oficjalnym profilu prezydenta na Twitterze.

Kancelaria Prezydenta PR poinformowała PRoto.pl, że nie były planowane i organizowane spotkania z Piotrem Tymochowiczem.

Na profilu Tymochowicza pojawił się wpis, że spotkanie zostało odwołane. Tymochowicz ocenił to jako przejaw paniki w Kancelarii, dodał też, że jest zdania, że Komorowski przegra, bo wybierze „nudną jak flaki z olejem kampanię swojego własnego sztabu”. „Prywatnie uważam, że pan Prezydent jest 100 razy lepszym człowiekiem niż kandydat, którego promują jego beznadziejni sztabowcy. Uważałem też, że Prezydent powinien się jak najszybciej odpępowić od nieudolnej Platformy” – można przeczytać na jego Facebooku. (mb)

 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin