.

W Krakowie wydarzył się PR. Podsumowanie ósmego spotkania projektu Komu Komunikacja

dodano: 
14.11.2014
komentarzy: 
0

29 października w Krakowie odbyło się ósme, bezpłatne spotkanie w ramach projektu Komu Komunikacja, tym razem pod hasłem „Wydarzy się PR”. Zgromadzeni w nowo otwartym centrum kongresowym ICE Kraków goście wysłuchali prezentacji dotyczących komunikacji w branży MICE.

Spotkanie rozpoczął Michał Zalewski, który odpowiada za promocję i kontakty z mediami ICE Kraków. Prelegent skupił się na wyzwaniach związanych z tworzeniem strategii komunikacyjnej nowego centrum kongresowego i jej realizacją w kontekście otwarcia nowej, ważnej budowli na mapie Krakowa. Uczestnicy tego spotkania Komu Komunikacja dowiedzieli się między innymi tego, jak ewoluowała nazwa i logotyp ICE Kraków, mieli także okazję zwiedzić sam budynek.

Kolejną prezentację przygotowała Katarzyna Mussur-Serafin, kierownik działu marketingu Targów w Krakowie, która skupiła się na promocji tematów niemedialnych. Prelegentka pokazała, w jaki sposób można zainteresować media targami produktów bardzo specjalistycznych, np. dla stomatologów. Przedstawione case studies zawierały wiele wskazówek dotyczących łączenia trudnych tematów z m.in. działaniami charytatywnymi.

Problematykę eventów firmowych poruszyły w swoim wystąpieniu Magdalena Bosek z Cafe PR oraz Marzena Tajchman z Części Wspólnych. Prelegentki postawiły pytanie, po co w ogóle organizować eventy dla pracowników i klientów firmy i jak to robić, aby były to wydarzenia niezapomniane i odniosły zamierzony skutek. Na przykładach pokazały, które rozwiązania sprawdzają się najlepiej, a na jakie pułapki należy uważać.

Spotkanie zamknęło wystąpienie Magdaleny Widomskiej, współwłaścicielki i manager artystycznej krakowskiego klubu Prozak 2.0, która opowiedziała o skutecznych sposobach promowania klubów z niekomercyjną muzyką. Prelegentka zdefiniowała grupę docelową działań komunikacyjnych i pokazała, przy użyciu jakich narzędzi najlepiej prowadzić z nią dialog.

Po prezentacjach przyszedł czas na pytania i dyskusję z prelegentami. Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na stronie internetowej.

Komu Komunikacja to projekt przygotowany z myślą o praktykach PR z Krakowa i okolic, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniami, podyskutować z ludźmi z branży i posłuchać ekspertów. Comiesięczne, bezpłatne spotkania dotyczą różnej tematyki i organizowane są w różnych miejscach Krakowa. Projekt Komu Komunikacja tworzą Magdalena Grochala i Łukasz Majewski.

Tematem listopadowego spotkania jest „Po PR do głowy”. Szczegółowe informacje już niedługo na stronie internetowej www.komukomunikacja.pl.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin