W Poznaniu powstała nowa agencja – Blend PR

dodano: 
22.11.2018
komentarzy: 
0

W październiku 2018 roku w Poznaniu powstała nowa agencja, która będzie świadczyć usługi z zakresu public relations i komunikacji marketingowej – Blend PR. Jej założycielką i właścicielką jest Magdalena Gajek, która w ramach realizowanych przez agencję działań współpracuje projektowo z grafikami, producentami wideo oraz specjalistami ds. komunikacji.

Najważniejsze usługi, jakie będzie świadczyć Blend PR, to tworzenie strategii komunikacji, media relations, działania w mediach społecznościowych, content marketing, personal PR i product PR oraz komunikacja wizualna.

Agencja pracuje obecnie nad trzema projektami, ale nie informuje jeszcze, dla jakich marek prowadzi te działania.

„Szczególnie istotni są dla mnie klienci z sektora nowych technologii, sportu i turystyki, edukacji oraz beauty, bo właśnie z tymi branżami byłam najbardziej związana w swojej karierze zawodowej” – wyjaśnia założycielka Blend PR.

Magdalena Gajek ma doświadczenie w branży public relations zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Pracowała w firmach Solaris Bus & Coach i Beyond.pl oraz w agencjach Vision Consulting Group i Sport Mega Marketing. Realizowała działania dla takich marek jak Nivea, Hellena, Familijne, Biletomat.pl czy King Cross Marcelin. Posiada też doświadczenie dziennikarskie. Była redaktor naczelną serwisu vollecafe.pl oraz współpracowała z portalami sportowefakty.pl, siatka.org i 66-400.pl.

Gajek to z wykształcenia polonistka. Obecnie jest doktorantką w Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wykłada na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz w Collegium da Vinci. Prowadzi też szkolenia z zakresu komunikacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Centrum Edukacji Menedżerskiej. (pp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin