wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościW Publiconie wzmocnienia kadr na poziomie menedżerskim

W Publiconie wzmocnienia kadr na poziomie menedżerskim

Wrocławska agencja Publicon powiększyła w ostatnim czasie zespół o czterech nowych pracowników.

Z początkiem października 2021 roku do Pulicon dołączyła Marta Pacuła, która objęła stanowisko Head of Corporate Communications i jednocześnie partnera agencji. Do jej zadań będzie należało wsparcie strategiczne i koncepcyjne w obszarze komunikacji korporacyjnej. Pacuła w swojej karierze kierowała działami PR w spółkach branży telekomunikacyjnej, e-commerce i lotniczej. Gościnnie wykłada na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym.

Marta Pacuła

Bartosz Naskręski dołączył do zespołu we wrześniu na stanowisko PR Managera. W agencji jest odpowiedzialny za realizacje projektów w obszarze public affairs i komunikacji dla agend samorządowych. Wcześniej pełnił funkcję rzecznika prasowego i szefa biura prasowego w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał również jako reporter Radia Zet Gold i Meloradia. Naskręski jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz studiów podyplomowych Project Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Bartosz Naskręski

Od października współpracę z Publiconem na stanowisku PR Managera rozpoczął Tomasz Szozda. Do jego zadań będzie należeć wsparcie strategiczne projektów agencji. Będzie również odpowiedzialny za rozwój kompetencji w obszarze sportu. Przez pięć ostatnich lat Szozda kierował komunikacją w klubie piłkarskim Śląsku Wrocław. Szozda ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tomasz Szozda

Do zespołu Publicon, na stanowisko PR Executive, dołączyła we wrześniu także Katarzyna Wyborska. Poprzednio pracowała jako redaktorka w Edipresse Polska oraz GDM Capital. (as)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj