W ZFPR-ze bez zmian. Wybrano zarząd na lata 2018-2020

dodano: 
02.03.2018
komentarzy: 
0

Grzegorz Szczepański nadal będzie pełnić funkcję prezesa Związku Firm Public Relations – zadecydowało Walne Zgromadzenie Członków organizacji podczas tajnego głosowania. W zarządzie, podobnie jak dwa lata temu, zasiądzie również dwoje wiceprezesów: Karolina Borkowska z Public Dialog oraz Sebastian Stępak z MSL. O finanse Związku nadal dbać będzie Przemysław Włoszycki, którego powołano jeszcze w listopadzie 2017 roku na stanowisko skarbnika.

Poprzednio, podczas kadencji 2014-2016, prezesem ZFPR-u był Norbert Ofmański z On Board PR Ecco Network. Wiceprezesami byli Julia Kozak z FleishmanHillard Polska, Agnieszka Bajur z MCC i Jakub Dmitrowski ze Smart Media.

Nowo wybrany zarząd będzie sprawował swoje funkcje przez dwa lata, do 2020 roku. Zgodnie ze statutem ZFPR-u do jego kompetencji należą m.in.: planowanie i kierowanie bieżącą pracą Związku, reprezentowanie go na zewnątrz, zarządzanie majątkiem i funduszami oraz podejmowanie uchwał dotyczących członkostwa.

Podczas zebrania, które odbyło się 28 lutego 2018 roku, przedstawiono też sprawozdanie z działalności ZFPR-u w ciągu minionych 12 miesięcy. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin