.

 

Walk Social Media powiększa zespół

dodano: 
15.02.2017
komentarzy: 
0

Do zespołu agencji dołączyły Agata Dondajewska, która objęła stanowisko Social Media Managera oraz Julia Szczurek - Junior Project Manager.

Agata Dondajewska (fot. Walk)

Dondajewska w WALK Social Media zajmie się obsługą kanałów społecznościowych klientów agencji, koordynacją pracy dedykowanych im zespołów, a także działaniami new business. Przez ostatni rok pracowała w San Markos, gdzie jako Account Manager prowadziła projekty głównie z obszaru mediów społecznościowych, ATL i BTL. W przeszłości była też związana z agencją Płodni.com. Tam kierowała działem social media. Nowa Social Media Manager w agencji prowadziła też zajęcia z mediów społecznościowych na UAM w Poznaniu, w ZPSB w Szczecinie i WSB w Poznaniu oraz jej dwóch wydziałach zamiejscowych.

Julia Szczurek (fot. Walk)

Julia Szczurek ostatnio była związana z Artiglo Group, gdzie na stanowisku Project Assistant realizowała projekty z obszaru e-commerce. Wcześniej przez 3 lata pracowała w Akademii Przyszłości (Stowarzyszenie WIOSNA). W WALK Social Media będzie odpowiadać za zarządzanie projektami z obszaru mediów społecznościowych dla wybranych klientów agencji. (mw)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin