.

 

Warszawski zespół Komunikacji+PR z nowymi osobami

dodano: 
13.08.2021
komentarzy: 
0

Do zespołu PR-u korporacyjnego Komunikacji+PR, agencji wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus, dołączyły dwie nowe osoby. Pracę w warszawskim oddziale zaczęli Arpina Sankowska oraz Michał Molenda-Tomaszewski.

Arpina Sankowska w K+PR objęła stanowisko PR Consultant. Do agencji dołączyła w lutym 2021 roku. Wspiera zespół obsługujący na co dzień m.in. spółkę biurową Skanska w regionie CEE. W branży PR pracuje od 2017 roku, a jej specjalizacją jest PR korporacyjny. Na początku kariery zajmowała się obsługą klientów z obszarze komunikacji produktowej. Współpracowała z takimi firmami jak Dachser, Novo Nordisk, Tikkurila, Beckers, Jedynka czy Sfinks. Obsługiwała także firmę biżuteryjną Dall’Acqua. Prowadziła też działania komunikacyjne wokół eventu Miss Earth Poland. Opowiadała także za obsługę społecznościowych firm z branży logistycznej, wnętrzarskiej i farmaceutycznej. Pracowała w Practum Consulting.

Michał Molenda-Tomaszewski został z kolei w agencji Junior PR Consultantem. W K+PR jest od listopada 2020 roku. Pracuje w zespole odpowiedzialnym za obsługę klientów z sektora technologii, nieruchomości i budownictwa, gdzie zajmuje się m.in. działaniami media relations. Z branżą PR jest związany od 2019 roku. Wcześniej doświadczenie zdobywał w agencji AVEEX. Pracował przy realizacji projektów dla takich marek jak BFT, Protan, ROCA oraz Związek Polskie Okna i Drzwi.

Agencja poinformowała o nowych pracownikach w sierpniu 2021 roku. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin