.

 

Weber Shandwick: nowe biuro w Stambule i w Kuwejcie

dodano: 
23.07.2013
komentarzy: 
0

Weber Shandwick otworzył nowe biuro w Stambule. Jego dyrektorem zarządzającym została Seda Yalcin. Siedziba agencji powstanie również w Kuwejcie.

Yalcin uprzednio pracowała w agencji Grayling. Obecnie została nie tylko dyrektor zarządzającą, ale również członkiem zespołu kierowniczego Weber Shandwick na obszarze EMEA. W swojej karierze zawodowej pracowała w FusionTel w Turcji, a następnie w Brukseli - dla Komisji Europejskiej oraz dla Interel - firmy doradztwa public affairs. W 2010 roku dołączyła do kierownictwa Grayling, najpierw kierując działem public affairs, a następnie obejmując szersze funkcje kierownicze. Reprezentowała klientów w obszarach marketingu konsumenckiego, komunikacji korporacyjnej i public affairs.

Agencja otwiera także biuro w Kuwejcie, który jest piątą siedzibą główną na Bliskim Wschodzie (pozostałe mieszczą się w Dubaju, Abu Dabi, Katarze i Egipcie). Biuro będzie kierowane przez Rosie Muhanna, dyrektor zarządzającą, która posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sektorze komunikacji. Wcześniej pracowała jako dyrektor kreatywny w USA i na Bliskim Wschodzie. (kg)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin