.

 

Weber Shandwick z nowym account directorem

dodano: 
06.06.2011
komentarzy: 
0

W czerwcu do agencji Weber Shandwick dołączył nowy account director, który zajmie się zarządzaniem zespołem komunikacji korporacyjnej oraz doradztwem dla kluczowych klientów agencji. Jest nim Magdalena Gieorgica.

Gieorgica ma ponad 12-letnie doświadczenie w branży public relations (PR korporacyjny, produktowy  i kryzysowy). Przez ostatnie siedem lat była project directorem i account directorem w agencjach Mmd (obecnie Grayling) i Dynamics  PR oraz w Instytucie Homo Homini. W swojej karierze zawodowej pełniła także funkcję doradcy ds. mediów i PR ministra zdrowia Marka Balickiego. Pracowała dla ponad 40 klientów, m.in. dla: Henkel, P&G, Kraft, Danone, LU, Boeing, Michelin, LaSer/ Sygma Bank, Wrigley, KRKA, Polfa Kutno, Dulux. Jest wykładowcą akademickim i trenerem ds. relacji z mediami.

To już kolejna zmiana w agencji, po tym jak w maju odszedł po pięciu latach pracy jeden z jej dyrektorów zarządzających - Andrzej Godewski, a z początkiem czerwca do zespołu w roli partnera zarządzającego dołączył Waldemar Leszczyński. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin