.

 

WeCom PR wspiera komunikacyjnie Sustainable Investment Forum Poland (POLSIF)

dodano: 
27.10.2023
komentarzy: 
0

WeCom PR w drugiej połowie października 2023 roku rozpoczęło współpracę z Sustainable Investment Forum Poland (POLSIF) – organizacją pozarządową, której celem jest rozwój polskiego rynku zrównoważonych inwestycji i finansów przez tworzenie i promowanie najlepszych praktyk. Agencja została jej partnerem w dziedzinie komunikacji.

POLSIF, będące częścią ogólnoeuropejskiej organizacji The European Sustainable Investment Forum (EUROSIF), założyli przedstawiciele towarzystw funduszy inwestycyjnych, banków, funduszy private equity, organizacji i izb branżowych oraz świata nauki, a jej działalność ma za zadanie wsparcie instytucji finansowych, które angażują się w inwestowanie w duchu ESG.

WeCom PR zajmie się opracowaniem długoterminowej strategii komunikacji Sustainable Investment Forum Poland oraz wsparciem w budowaniu relacji z mediami, partnerami i rynkiem. Agencja będzie odpowiedzialna za doradztwo komunikacyjne, działaniami media relations oraz corporate social media.

Jak mówi Izabela Wejcht, dyrektor zarządzająca i właścicielka WeCom PR, celem wspólnych działań jest propagowanie zrównoważonego rozwoju i ESG w łańcuchu wartości inwestycji finansowych. Po stronie agencji to Wejcht nadzoruje działania w ramach współpracy. Strony nie podają więcej szczegółów. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin