.

WhatsApp wprowadza nowe funkcje

dodano: 
21.06.2022
komentarzy: 
0

WhatsApp w połowie czerwca 2022 roku wprowadził kilka nowych opcji, w tym możliwość wyciszania konkretnych osób podczas połączeń grupowych – podaje theverge.com.

Jak czytamy, ta funkcja może być pomocna nie tylko w przypadku wyciszania osób, które zapominają to zrobić samodzielnie, lecz także w sytuacji, gdy użytkownik znajduje się w tym samym pomieszczeniu, co osoba, z którą prowadzi rozmowę i nie chce słyszeć echa.

Źródło zauważa, że inne aplikacje do obsługi konferencji wideo, takie jak Zoom i Microsoft Teams, pozwalają gospodarzom wyciszyć uczestników, ale nie oferują tej opcji poszczególnym użytkownikom podczas połączenia.

Źródło: twitter.com/wcathcart

Aplikacja wprowadza również nowy baner powiadomiający użytkownika, gdy ktoś nowy dołączy do rozmowy, która już się rozpoczęła, oraz umożliwi wysyłanie wiadomości do określonych osób podczas grupowej konferencji – opisuje źródło.

Jak czytamy dalej, WhatsApp ogłosił, że pozwoli także na wybranie, które kontakty użytkownika mogą zobaczyć jego zdjęcie profilowe i status aktywności. Ma to pomóc w zachowaniu prywatności profilu – podaje theverge.com.

Ostatnią nową opcją jest możliwość przesyłania historii czatów z systemu Android na iPhone'a po tym, jak firma umożliwiła użytkownikom udostępnianie danych rozmów w przeciwnym kierunku w zeszłym roku – czytamy. (bs)

Źródło:

Źródło: theverge.com, WhatsApp now lets you mute individual users during group calls, Emma Roth, 18.06.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin