.

Większy On Board

dodano: 
26.08.2008
komentarzy: 
0

Do zespołu konsultantów On Board PR dołączyły cztery osoby. Małgorzata Czerepak objęła stanowisko account executive’a w dziale Corporate PR kierowanym przez Iwonę Kubicz. W tym samym dziale, na stanowiskach junior PR consultant, rozpoczęły też pracę Barbara Matusik i Katarzyna Matuszewska. Do działu Healthcare PR kierowanego przez Tomasza Turzyńskiego, dołączyła na stanowisku asystenta Katarzyna Fabjaniak.

Małgorzata Czerepak została włączona w realizację projektów dla firmy farmaceutycznej Adamed oraz kampanii „Godna praca” NSZZ „Solidarność”. Poprzednio pracowała w ZUS jako specjalista w Wydziale Komunikacji Społecznej Gabinetu Prezesa oraz w Biurze Polityki Społecznej m.st. Warszawy. Jest absolwentką Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowego Studium PR w SGH w Warszawie. Ukończyła też London School of Public Relations.

Barbara Matusik realizuje działania na rzecz klientów z branży finansowej (Euronet) oraz deweloperskiej (SGI Baltis). Poprzednio pracowała w agencji Effective PR, m.in. dla firm Haribo i Podravka. Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na UW.

Katarzyna Matuszewska jest zaangażowana w prace na rzecz firm Teva i Europlant. Poprzednio pracowała w MCF Investor Relations jako asystentka ds. PR i relacji inwestorskich oraz w Europejskim Centrum Przedsiębiorczości jako asystentka ds. PR. Ukończyła Wydział Zarządzania i Marketingu oraz Podyplomowe Studium PR w SGH.

Katarzyna Fabjaniak została włączona w realizację projektów dla Adamed, Unilever i SCA. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie i kontynuuje studia na Wydziale Dziennikarstwa UW. Pracowała w serwisie Mediarun jako dziennikarz.
Obecnie w agencji pracują 52 osoby. (kk) 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin