.

 

Worldcom w Skandynawii

dodano: 
13.04.2007
komentarzy: 
0

Worldcom Public Relations Group, sieć skupiająca ponad 100 niezależnych firm PR, wzbogaciła się o dwóch nowych partnerów ze Skandynawii. Sztokholmski Time PR AB i PrimeTime Kommunikation z Kopenhagi pomyślnie przeszły proces weryfikacji, który ma gwarantować wysokie standardy w biznesie i komunikacji.
PrimeTime Kommunikation, mieszcząca się w Kopenhadze, od 2001 r. oferuje usługi PR duńskim i międzynarodowym firmom z różnych branż (m.in. IT, farmaceutyki, nieruchomości, odzież, finanse, a także polityka). Agencja obsługiwała m.in. Vaillant, Bayer, Canon, Alfa Romeo/Fiat. Time PR ze Sztokholmu świadczy usługi B2B i B2C, ze szczególnym uwzględnieniem IT, telekomunikacji i domowego sprzętu elektronicznego.
Zespół Time PR ma doświadczenie dziennikarskie i wiedzę o skandynawskim rynku prasy. Na liście klientów agencji znajdują się m.in. 3Com, Plextor, Pinnacle Systems, Sharp, czy Nortel. Worldcom Public Relations Group jest w Polsce reprezentowana przez Glaubicz Garwolińska Consultants. Więcej informacji na stronie internetowej. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin