czwartek, 26 czerwca, 2025
Strona głównaAktualnościWywiad z Maximem Beharem

Wywiad z Maximem Beharem

Na łamach bułgarskiego magazynu dla mężczyzn Club M ukazał się wywiad z Maximem Beharem, założycielem i szefem agencji M3 Communications Group. Informacje o jego rozumieniu PR-u podaje portal prweb.com. Behar twierdzi, że są dwie zasady, które doprowadziły go do sukcesu. Pierwsza to formuła trzech „S”: Speed, Simplicity and Self-Confidence (szybkość, prostota i pewność siebie). Druga – to oparcie działalności firmy na zasadzie mnożenia trzech czynników: umiejętności, wysiłków i koncentracji. Gdy choćby jeden z tych elementów równa się zeru – ich suma jest także równa zeru.
PR to dla niego przejrzystość działań, bo to oznacza dla niego słowo (public) i relacji z otoczeniem: komunikacja z mediami, ludźmi i rządem. Jego zdaniem w tej branży dynamika i pomysłowość przekładają się na zyski. Jest to powód, dla którego Behar rozstał się z dziennikarstwem (był współzałożycielem i udziałowcem jednej z pierwszych prywatnych gazet w Bułgarii – Standard).
Jego zdaniem działania PR, jak i wszystkie działania w biznesie, powinny być przejrzyste i etyczne. Jako przewodniczący Bułgarskiego Forum Liderów Biznesu jest on autorem projektu Business Ethics Standard obowiązującego w ponad 1000 firmach w Bułgarii. Jego firma, odkąd została założona 7 lat temu, jest uważana za wiodącą agencję PR na bułgarskim rynku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł