Z AI do FOB-u

dodano: 
04.09.2006
komentarzy: 
1

Mirella Panek-Owsiańska została dyrektorką generalną Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na nowym stanowisku będzie odpowiadać za sprawy programowe i merytoryczne FOB-u, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną oraz prowadzone przez Forum projekty. Dotychczas funkcję tę pełniła Elżbieta Moczarska, która odpowiadała także za zarządzanie finansami; teraz zadania te zostały rozdzielone i rolę dyrektora finansowego będzie pełnić Małgorzata Zdunek, dotychczasowa dyrektor zarządzająca w Amnesty International. Do tej pory Panek-Owsiańska pracowała jako rzeczniczka prasowa polskiej sekcji Amnesty International.
Redakcji powiedziała: „Po doświadczeniach z marketingiem politycznym i PR-em społecznym postanowiłam poszukać czegoś nowego. Koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu nie tylko jako element PR, ale także jako kompleksowego podejścia do zarządzania firmą jest mi bardzo bliska, dlatego z radością przyjęłam propozycję Forum Odpowiedzialnego Biznesu”.
Tymczasowo, przez 3 miesiące obowiązki rzecznika AI będzie pełnić związana z organizacją Kaja Kulesza. W styczniu odbędzie otwarta rekrutacja na to stanowisko Mirella Panek-Owsiańska jest absolwentką Szkoły Liderów, politologii w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku o specjalności marketing polityczny, studiowała też prawo. Wiedzę o PR politycznym i społecznym zdobywała m.in. w Anglii i USA. Szkoliła ona także z marketingu politycznego, wystąpień publicznych i kontaktów z mediami.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
05.09.2006
16:40:45
N
(05.09.2006 16:40:45)
Działalność Amnesty jest dyskusyjna, ale FOB to przecież tow. wzajemnej adoracji. Pani Mirello, niby fajnie, ale to chyba zamiana na gorsze:(
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin