Z jakimi wyzwaniami mierzą się teraz pracodawcy? Nowe formy integracji, wolontariatu i angażowania pracowników

dodano: 
25.04.2022
komentarzy: 
0

Jakie wyzwania w obszarze HR stoją obecnie przed pracodawcami, jakie są przewidywania i tendencje oraz jak wolontariat pracowniczy może pomóc rozwiązać te problemy – o tym będzie mowa już w najbliższą środę, 27 kwietnia 2022 roku o 10:00, podczas spotkania „Nowe formy integracji, wolontariatu i angażowania pracowników”.

Prelegenci zastanowią się też nad tym, czy angażowanie pracowników w działania społeczne ma wpływ na budowanie więzi pracownika z firmą i wzmacnianie relacji oraz jak te możliwości wykorzystać w praktyce, a także – jak praca zdalna wpłynęła na pracowników.

Gośćmi wydarzenia będą Adam Piwek, Marketing Manager w Goldenline i HR Link, Weronika Pernak, specjalista ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w ENEA, i Małgorzata Zarzeczna, kierownik ds. komunikacji i marketingu w Nokii.

„Wiele firm dostrzega problem, jakim jest zmniejszenie zaangażowania pracownika i poczucia przynależności. Żadna, nawet najlepiej przygotowana komunikacja czy spotkanie online, nie zastąpi kontaktu z drugą osobą podczas wspólnych przerw na kawę czy aktywności społecznych realizowanych razem z kolegami. Realizacja zdalnego wolontariatu poza niewątpliwymi plusami ma też wiele minusów, ponadto nie każdą aktywność da się w ten sposób realizować. Dla wielu pracowników wolontariat to odskocznia od codzienności i wyrwanie z rutyny pracy, dlatego lepsze efekty możemy osiągnąć wyłączając komputer i wychodząc do ludzi” – przekazuje Fundacja Pro NGO, organizator spotkania.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie nowy projekty fundacji – GO4NGO, który ma na celu niwelowanie barier oraz inicjowanie dialogu pomiędzy biznesem i NGO przez ruch, sport i dialog.

Spotkanie skierowane jest do osób związanych z obszarami CSR-u, employer brandingu, HR-u i wolontariatu pracowniczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, lecz wymaga wcześniejszej rejestracji.

PRoto.pl jest patronem medialnym spotkania.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin